رنگ مو و سرطان

ویدیوی جدید سایت Grade1.ir
جهت کسب اطمینان بیشتر از خرید در این سایت ، پیشنهاد می کنیم ابتدا این ویدیو را مشاهده بفرمایید
رنگ مو و سرطان

به دلیل بروز نبودن قیمت ها ، لطفا قبل از سفارش تماس بگیرید

رنگ مو و سرطان
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Google

رنگ مو و سرطان  

images (41)

به طور میانگین در میان خانمها، از هر 3 نفر یک نفر به طور مرتب موهایش را رنگ می کند. طبق پژوهشهای انجام شده توسط محققان آلمانی، ترکیبات شیمیایی که در رنگ موها به کار می رود می تواند عامل سرطان باشد.

به گفته ی این محققان، تمامی رنگ موهایی که تولید می شود حاوی ترکیبات زیان آور هستند. تاثیرات مخرب این مواد آسیب رسان تا هفته ها و ماهها و حتی سالها روی پوست سر می ماند. این ترکیبات زمانی که با دود سیگار و آلودگی هوا برخورد می نماید، ترکیبی سرطانی به نام ان- نیتروزامین تولید می شود که بسیار سمی است.

به گفته ی پروفسور دیوید لویز، سرپرست این تیم تحقیقاتی در مراحل اولیه ی پژوهش نمی توان در خصوص میزان ان-نیتروزامین تولیدشده و یا میزان خطر این ترکیب شیمیایی به طور قطع نظر داد، اما آنچه مسلم است این می باشد که ترکیبات موجود در رنگ موها به سلامتی آسیب می زنند.

تحقیقاتی که در سال 2009 انجام شده بود نشان می داد که کسانی که در هر سال بیشتر از 9 مرتبه موهای خود را رنگ می کنند، 60 درصد بیشتر از سایر افراد در معرض خطر ابتلا به سرطان خون هستند.

طبق گزارشات رسیده، اغلب رنگ موهای موجود در بازار که ترکیبات شیمیایی داشتند جمع آوری شدند اما با این وجود باز هم بسیاری از خانمها از این مواد سمی استفاده می کنند.

نکته ای که باید همواره به آن توجه کنید این است که اگر به دلیل سفیدی مو، مجبورید که موهایتان را رنگ کنید حواستان باشد که زیاد از رنگهای شیمیایی استفاده نکنید و به جای آن از رنگ موهای طبیعی استفاده کنید.

نکته ی دیگر اینکه بعد از شستن موها ، از حرارت زیاد سشوار استفاده نکنید. این کار باعث وزشدن موها و همچنین آسیب دیدن ریشه مو می شود.

 

خرید ریش تراش

 خرید سشوار

 

 

 از محصولات فروشگاه اینترنتی grade1.ir دیدن کنید ، خرید کنید، لذت ببرید .

مشاهده محصولات زیر نیز به شما پیشنهاد میگردد

اين سايت داراي مجوز رسمي از جمهوري اسلامي
ايران بوده و به استناد نماد فوق ، خريد از اين
سايت کاملا مطمئن و تاييد شده مي باشدکلیه حقوق این سایت متعلق به درجه 1 میباشد و هرگونه کپی برداری از آن غیر مجاز میباشد